İlkbahar Rüyası

                                    

İlkbahar Rüyası kitabını geçen hafta sonu arkadaşımdan aldım ve bir çırpıda okudum. Zaten Kristin Hannah artık hayatımızda yer tutmuş kitapları ile ruhumuzu okumaya başlamış bir idol oldu.
Kitabın konusuna gelecek olursak:

"Madelaine on altı yaşındaki kızı Lina'yı tek başına büyüten bekâr bir annedir. Dünyaca ünlü bir cerrah olarak başarılı bir kariyere sahip olsa da ergenlik çağındaki kızının sorunlarıyla başa çıkamaz. Annesiyle neredeyse iki yabancı haline gelen Lina ise kim olduğunu bir türlü öğrenemediği babasının izini bulmak için her şeyi göze almıştır. 

Holywood'daki ışıltılı hayata kendini kaptıran, tüm kadınların hayran olduğu yakışıklı aktör Angel DeMarco alkol ve uyuşturucu bağımlılığının sınırına dayanan, vurdumduymaz bir hayat yaşamaktadır. Ancak zayıf kalbi onu bir gün yarı yolda bıraktığında Angel hayatını tamamen değiştirmesi gereken bir yol ayrımına gelir. Bu noktada unutmak istediği her şeyle yüzleşmek durumunda kalacaktır. "

Eski Türk filmlerini hatırlatıyor bu kadın bana. Aile yaşantısı elbette bizimkiyle bambaşka ama yaşattığı duygular bana Neşeli Günler filmlerinin tadını veriyor.
Bu kitabı da hepinize tavsiye ederim. Alın okuyun...


Yorumlar

minik mini dedi ki…
Kristin Hannah gerçekten de iyi isim yaptı,bir de kitap kapakları çok ilgi çekici oluyor :)
sevgiler